Tere tulemast meie ühe uksega lahendusse kõigile teie veebidisaini ja arenduse vajadustele. 12-aastase kogemusega tööstuses loovad meie andekad disainerid ja veebiarendajad ainulaadseid ja visuaalselt ahvatlevaid veebisaite, mis võivad aidata suurendada teie ettevõtte müüki.

Me mõistame, et igal kliendil on erinevad vajadused ja eelistused ning me töötame tihedalt koos igaga, et arendada kohandatud lahendusi, mis vastavad nende spetsiifilistele nõudmistele. Meie fookus on pakkuda kvaliteetset tööd õigeaegselt ja eelarves, tagades meie klientide rahulolu igas projektis.

Lisaks veebiarendusele pakume graafilise disaini teenuseid, sealhulgas trükimaterjalide ja sotsiaalmeedia sisu kujundamist. Meie eesmärk on pakkuda meie klientidele põhjalikku lahendust kõikideks nende disainivajadusteks, olenemata platvormist või meediumist.

Meie rahulolevate klientide portfell räägib iseenda eest ja me oleme uhked suhete üle, mida iga kliendiga loome. Me püüdleme avatud suhtluse poole kogu projekti vältel, tagades, et lõpp-produkt ületab nende ootusi.

Seega, olenemata sellest, kas vajate uut veebisaiti, trükiseid või sotsiaalmeedia graafikat, suudab meie andekate disainerite ja veebiarendajate meeskond pakkuda teile ainulaadset ja tõhusat lahendust. Võtke meiega täna ühendust, et arutada oma projekti ja näha, kuidas saame teid aidata oma eesmärkide saavutamisel.

Meie meeskond

Meie eesmärk on tõsta veebidisaini ja äripromotsiooni tööstus uuele tasemele.

Alexander Filatov

CEO / Omanik

Oksana Filatova

Kasutajatugi

Andres Tamm

FULL STACK DEVELOPER

Eugene Titov

graafiline disainer

Me muudame teie idee reaalsuseks.

One Stop Solution: visuaalne identiteet, trükidisain, veebiarendus ja e-kaubandus.
+12
AASTAT KOGEMUST
+140
LÕPPENUD PROJEKTID
4
MEESKONNA LIIKMED
+50
RAHULOLUD KLIENDID